Kurz kaligrafie pro začátečníky | OSTRAVA CENTRUM

Aktuální obsazenost: 1/12

PŘIDEJ SE KE KALIGRAFICKÝM MÁGŮM

Absolvuj kaligrafický kurz pod mým vedením a začni pracovat na svých krasopisných schopnostech. Cesta to bude dlouhá, klikatá a snad i trnitá, ale ani Řím nepostavili za den, no ne?

 

V kurzu se naučíš naprosto nezbytné první tahy, bez kterých by se neobešel žádný mistr kaligraf. Je tedy vhodný pro úplné kaligrafické nováčky. 

Délka kurzu je 4 hodiny, abychom se naučili základy, prošli malou a velkou abecedu, napojování písmen, natrénovali první slova a fráze/citáty. Pokud čas dovolí, zapracujeme i na rozvíjení osobitého stylu.

 

KDE

Showroom Obychey, Ostrava centrum

Zeyerova 347/4 (zastávka Most M. Sýkory)

Moravská Ostrava a Přívoz; 702 00

třetí patro

 

KDY

7. 12. 2023 od 16:00-20:00

 

V CENĚ

  • písanka
  • pauzovací papíry
  • 2x brushpen
  • něco na zub

 

KAPACITA

Max: 12 osob; min: 5 osob

Aktuální obsazenost: 0/12

 

proužek oddělovač shoptet

*kurz bude uskutečněn pouze při minimálním obsazení 5 účastníků. Pokud minimální kapacita nebude naplněna, pořadatel Vám vrátí peníze/ nabídne jiný termín.

 

 

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
1 290 Kč
Kategorie: KALIGRAFIE
Místo: Ostrava
Účastník: Začátečník

text_1

Upoutávka

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 17.10.2023
Výborně vedený kurz. Já se zajímala hlavně o rady pro leváky, neboť jsem také levačka. Kurz rozhodně doporučuji a přimlouvala bych se, aby byl o hodinu delší. Velkou nabídku miniprojektů, které byly součástí kurzu jsem nestačila využít. Těším se na další nabídku kurzů.
5
M Avatar autora | 16.10.2023
Na kurz som narazila náhodou na internete, keďže ma už dlhšie zaujímala kaligrafia. Predčil všetky moje očakávania. Potešilo ma, že sa konal na dostupnom mieste, 3 hod utiekli veľmi rýchlo a už som aj bola nakupovať všetky potrebné pomôcky. Teším sa na ďaľšie pokračovacie kurzy.
5
L Avatar autora | 12.9.2023
Bylo to velmi zajímavé a splnilo to mé očekávání, škoda , že to uteklo tak rychle :-)
5
P Avatar autora | 10.9.2023
Já děkuji 🙏 za super kaligraficky kurz. Věřím, že i ostatní účastnice jsou spokojené stejně jako já 😊. Pro mě osobně to bylo úžasné v tom, že jsem dostala zpětnou vazbu na moji dosavadní úroveň jako samouk. Jsem levačka a být na kurzu s lektorkou, která je také levačka je skvělá věc 👌😊 Budu se těšit na další kaligrafické akce. Je krásné krasopsát 😊 S pozdravem Petra
5
ŠB Avatar autora | 8.9.2023
byl to dárek pro dceru a ta byla nadšená, splnilo očekávání, těší se na další kurz
Zpět do obchodu