Milé nevěsty, svatební objednávky přijímám pouze do 8. 6. 2024. Poté již nastupuji na mateřskou a začínám si dopřávat klidu. Děkuji za pochopení.

Kurz kaligrafie pro začátečníky | HLUČÍN | červen 2024

Aktuální obsazenost

  • Hlučín: 7/18

PŘIDEJ SE KE KALIGRAFICKÝM MÁGŮM

Absolvuj kaligrafický kurz pod mým vedením a začni pracovat na svých krasopisných schopnostech. Cesta to bude dlouhá, klikatá a snad i trnitá, ale ani Řím nepostavili za den, no ne?

 

V kurzu se naučíš naprosto nezbytné první tahy, bez kterých by se neobešel žádný mistr kaligraf. Je tedy vhodný pro úplné kaligrafické nováčky. 

Délka kurzu je 4 hodiny, abychom se naučili základy, prošli malou a velkou abecedu, napojování písmen, natrénovali první slova a fráze/citáty. Pokud čas dovolí, zapracujeme i na rozvíjení osobitého stylu.

 

KDE

centrum

Showroom Obychey, Zeyerova 347/4

Moravská Ostrava a Přívoz; 702 00, třetí patro

 

Poruba

Ateliér Písmodílna, Opavská 821/65

Ostrava-Poruba; 708 00, v patře

 

Hlučín

Kulturní dům Hlučín, Ostravská 124

Hlučín; 748 01, v učebně

 

KDY

centrum - 17. 5. 2024  16:00-20:00 PROBĚHLO

Poruba - 25. 5. 2024  15:00-19:00 PROBĚHLO

Hlučín - 8. 6. 2024 15:00-19:00

 

 

V CENĚ

  • písanka
  • pauzovací papíry
  • 2x brushpen
  • něco na zub

 

KAPACITA

Max: 18 osob; min: 5 osob

Aktuální obsazenost

  • Hlučín: 7/18

 

proužek oddělovač shoptet

*kurz bude uskutečněn pouze při minimálním obsazení 5 účastníků. Pokud minimální kapacita nebude naplněna, pořadatel Vám vrátí peníze/ nabídne jiný termín.

 

 

Varianta
Můžeme doručit do:
- - 30.7.2024 Zvolte variantu
Vyprodáno Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
1 290 Kč
Kategorie: KALIGRAFIE
Místo: Ostrava, Hlučín, Ostrava Poruba, Ostrava centrum
Účastník: Začátečník

text_1

Jak to na kurzu vypadá?

Upoutávka

5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 11.6.2024
Velmi příjemný kurz bohatý na informace, praxi krasopisu a procvičování :)
5
K Avatar autora | 10.6.2024
Na moje první setkání s krasopsaním určitě ještě dlouho nezapomenu, děsně mě to bavilo a inspirovalo, vlilo chuť tvořit a hlavně ručně psát. Krásný den s krásnou tvorbou, krásně laskavou lektorkou a krásnými písmeny. Děkuji a těším se na další i klidně online kurzy!
5
V Avatar autora | 27.5.2024
Kurz byl skvělý. Vůbec jsem nečekala, že si tak odpočinu a zároveň se toho tolik dozvím! Teorie byla pěkně propojená s nácvikem, Julie se nám každé věnovala i individuálně, vše dovysvětlila, ukázala. Očekávání jsem nějaká měla, ale kurz je všechny dalece předčil. Do moderní kaligrafie jsem se úplně zamilovala, velký podíl na tom má právě Julie a ostatní holky, se kterými jsem si užila 4 hodiny kaligrafie a zábavy. Díky za úžasnou atmosféru, těším se na další kurzy!
5
M Avatar autora | 26.5.2024
Jsem velice spokojená. Na kurzu jsem se dozvěděla i teorii kaligrafie, většinu času jsme věnovali tréninku, dozvěděla jsem se taky, kde jsem v mých prvních pokusech dělala chyby, vše bylo zpříjemněno milým, přátelským a zároveň profesionálním vystupováním Julie a celý kurz se nesl v příjemném duchu. Moc za něj děkuji.
5
F Avatar autora | 25.5.2024
Zo srdca veľmi pekne ďakujem úžasnej, veselej a mimoriadnej šikovnej Julči za jej čas, ochotu, vzácne rady, vedenie a nadšenie pre kaligrafiu. Na tento kurz som sa tešila veľmi dlho. Nebol to "len" kurz, ale oveľa viac. Neprišla som sa tam naučiť "len písmenká", ale oddýchnuť si, užiť si to, zrelaxovať a zdieľať energiu a radosť s ďalšími účastníčkami, s ktorými sme boli na jednej vlne. Kaligrafia sa tak pre mňa stala jednou z foriem meditácie a ja viem, že sa v nej chcem stále zlepšovať a budem trénovať ďalej! Nad kurzom netreba váhať, bola to skvelá investícia, ktorú by som zopakovala! Radosť sa skutočne kúpiť dá... ĎAKUJEM, Julka ❤️
5
MT Avatar autora | 25.5.2024
Skvělý kurz vedený opravdovou odbornicí:) určitě jsem odcházela moc spokojená. Juli je milá slečna, v průběhu kurzu se věnuje nejen skupině jako celku, ale i každému individuálně. Moc doporučuji
5
K Avatar autora | 23.4.2024
S kurzem jsem byla nadmíru spokojená. Pro mě jako samouka, měl kurz velký přínos díky osobnímu přístupu lektorky. Určitě ráda doporučuji všem váhavým zájemcům.
5
H Avatar autora | 23.4.2024
Byl to pohodový kurz s profesionální a příjemnou lektorkou. Získala jsem rady a inspiraci pro svůj nový koníček. Těší mě trávit čas s krasopsaním :)
5
D Avatar autora | 17.10.2023
Výborně vedený kurz. Já se zajímala hlavně o rady pro leváky, neboť jsem také levačka. Kurz rozhodně doporučuji a přimlouvala bych se, aby byl o hodinu delší. Velkou nabídku miniprojektů, které byly součástí kurzu jsem nestačila využít. Těším se na další nabídku kurzů.
5
M Avatar autora | 16.10.2023
Na kurz som narazila náhodou na internete, keďže ma už dlhšie zaujímala kaligrafia. Predčil všetky moje očakávania. Potešilo ma, že sa konal na dostupnom mieste, 3 hod utiekli veľmi rýchlo a už som aj bola nakupovať všetky potrebné pomôcky. Teším sa na ďaľšie pokračovacie kurzy.
5
L Avatar autora | 12.9.2023
Bylo to velmi zajímavé a splnilo to mé očekávání, škoda , že to uteklo tak rychle :-)
5
P Avatar autora | 10.9.2023
Já děkuji 🙏 za super kaligraficky kurz. Věřím, že i ostatní účastnice jsou spokojené stejně jako já 😊. Pro mě osobně to bylo úžasné v tom, že jsem dostala zpětnou vazbu na moji dosavadní úroveň jako samouk. Jsem levačka a být na kurzu s lektorkou, která je také levačka je skvělá věc 👌😊 Budu se těšit na další kaligrafické akce. Je krásné krasopsát 😊 S pozdravem Petra
5
ŠB Avatar autora | 8.9.2023
byl to dárek pro dceru a ta byla nadšená, splnilo očekávání, těší se na další kurz
Zpět do obchodu