Milé nevěsty, svatební objednávky přijímám pouze do 8. 6. 2024. Poté již nastupuji na mateřskou a začínám si dopřávat klidu. Děkuji za pochopení.

Svatební ramínka

Akrylovým fixem popsané dřevěné ramínko pro nevěstu/ženicha či družičky. Nejněžnější variantou je popis bílou barvou, ale může být popsáno i černým/stříbrným/zlatým fixem.
 
Ramínka jsou kvalitního vyhotovení, leskle nalakována, tedy nedochází k zadrhávání oblečení. Po stranách jsou zářezy na pověšení sukní aj. 
 
  • materiál ramínka: přírodní dřevo;
  • materiál háku: nerezová ocel;
  • šířka: 44,5 cm;
  • tloušťka: 1,2 cm;
  • výška: 23 cm. 
 

Užití: Krásný doplněk k fotografiím se zavěšenými šaty nevěsty.

 

Do poznámky k objednávce připište přesný text, který si přejete na ramínko napsat. Většinou jde o nápis nevěsta/ženich/družička, případně jména či iniciály svatebčanů a den svatby. 

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
150 Kč
 

Vyhotovení a doprava: Jakmile zboží objednáte, dostanete zprávu o přijetí vaší objednávky, na jejíž vyhotovení si následně vyhrazuji minimálně 5 pracovních dní. Každý kousek je originál, nikdy se nepodaří napsat/namalovat dva naprosto identické, především, pokud jsou jako materiál použity akvarelové barvy (ale v tom je to krásné). Každé dílko je psáno pečlivě a s láskou, aby přineslo majiteli radost. Jde o hmotné dílo, bude vám zasláno papírové obálce, v případě větších objednávek v krabičce. 

Banner shoptet2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu