Milé nevěsty, svatební objednávky přijímám pouze do 8. 6. 2024. Poté již nastupuji na mateřskou a začínám si dopřávat klidu. Děkuji za pochopení.

Odkryj tajemství ručního psaní na kaligrafickém kurzu

Věř tomu nebo ne, ale každý z nás má v sobě malého umělce. Od zítřka budeš mít příležitost rozproudit svoji tvořivost a rozvíjet své krásopisné dovednosti v mém rodném městě, Ostravě. 

   Připoj se ke skupině tvořivých lidí a zařaď se také mezi nadšence do kaligrafického umění. Na mém kaligrafickém kurzu, který Tě provede světem krásného psaní, Ti umožním objevit v sobě kaligrafického mistra.DSC08227

   Kaligrafie může na první pohled působit složitě, ale věř mi, že každý začíná od nuly. Základy jsou klíčem k úspěchu, a to je to, čemu se na kurzu věnujeme. Jedna věc je jistá - kaligrafie není jen o psaní písmen, ale o objevování kreativity a osobního stylu.

   Během tří hodin, které strávíš určitě v příjemném kolektivu dalších zapálených lidí, se naučíš nejen základy kaligrafie, ale také některé pokročilé techniky, které Ti umožní tvořit nádherná umělecká díla. A nebudeme se zastavovat jen u písmen. Naučím Tě, jak správně spojit písmena do slov a frází. Budeme pracovat s citáty, které Tě určitě osloví a řekneme si, jak tvořit nádherné kaligrafické projekty.

   Pokud budeme mít dostatek času, ponoříme se ještě hlouběji do světa kaligrafie a zaměříme se na rozvoj Tvého osobitého stylu. Každý kaligraf má něco jedinečného, co ho odlišuje, a já Ti ráda pomůžu s hledáním Tvého vlastního.

 

A co je v ceně kurzu? To je jednoduché - vše, co budeš potřebovat k rychlému startu ve světě kaligrafie. Materiály na psaní, konkrétně mnou napsanou písanku, pauzovací papíry pro odpočinek mezi tvořením a dokonce dva brushpeny značky Tombow. V závěru kurzu Ti předám také obálku s několika mini projekty, na kterých můžeme na kurzu procvičit naučené, a co nestihneme, můžeš dokončit doma. Všechny zmíněné pomůcky Ti totiž po kurzu zůstávají.

DSC08221    

   Kurzy budou nejčastěji probíhat v krásně zrenovovaném salonku kulturního domu Poklad v Ostravě Porubě. Dny a časy můžeš sledovat na mém webu, ale i sociálních sítích, kde dám vždy dost dopředu vědět, že se právě otevřel nový kurz. Je to perfektní příležitost strávit odpoledne s lidmi, kteří mají stejnou vášeň pro tvoření, jako Ty, a rozšířit si obzory o skvělé umění a koníček. Zároveň můžeš navazovat kontakty s podobně naladěnými lidmi a najít hned několik nových přátel! 

 

   Přijď a zjisti, jak můžeš přeměnit svoje každodenní písmo a dodat mu ten správný "wow" efekt. Cesta začíná tady a já jsem připravena být Tvým průvodcem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DSC08236

 

 

Zpět do obchodu